Akademik

 

 

  

Beslenme ve Diyetetik Bölümü

Sınıf

Şube

Danışman Öğretim Üyesi

Danışmanlık Gün ve Saati

1

1

Dr. Öğr. Üyesi Gözde EDE

Çarşamba 14.30-16.30

2

1

Doç. Dr. Şinasi AŞKAR

Salı 14.15-15.30

3

1

Dr. Öğr. Üyesi Fatma TAYHAN

Perşembe 13.15-15.15

4

1

Öğr. Gör. Dr. Sevinç BAKAN

Pazartesi 12.30-14.30

Çocuk Gelişimi Bölümü

Sınıf

Şube

Danışman Öğretim Üyesi

Danışmanlık Gün ve Saati

1

1

Dr. Öğr. Üyesi Serhat Sabri YILMAZ

Pazartesi:13:00-15:00

2

1

Öğr. Gör. Dr. Ayşe ÇİFTCİ

Salı: 14:00-16:00

3

1

Dr. Öğr. Üyesi Nihan FEYMAN GÖK

Pazartesi:12:00-14:00

4

1

Dr. Öğr. Üyesi Gül KADAN

Pazartesi:09:00-13:00, 13:30-16:00

Ebelik Bölümü

Sınıf

Şube

Danışman Öğretim Üyesi

Danışmanlık Gün ve Saati

1

1

Dr.Öğretim Üyesi Sakine YILMAZ

Perşembe 09:30-11:30

2

1

Dr.Öğretim Üyesi Nilay GÖKBULUT

Pazartesi 10:30-12:30

3

1

Dr.Öğretim Üyesi Gökçe Banu ACAR GÜL

Cuma 12:00-14:00

4

1

Öğr.Gör.Sevilay ERGÜN ARSLANLI

Çarşamba 15:00-17:00

Ergoterapi Bölümü

Sınıf

Şube

Danışman Öğretim Üyesi

Danışmanlık Gün ve Saati

1

1

Dr. Öğr. Üyesi Nilay ŞAHAN

Çarşamba 9.30- 11.30

2

1

Doç. Dr. Ceyhun TÜRKMEN

Çarşamba 12:15-14:15.

3

1

Dr. Öğr. Üyesi Tuğba ARSLAN

Salı 10:15-12:15

4

1

Doç. Dr. Meltem YAZICI GÜLAY

Cuma 13:30-15:30

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü

Sınıf

Şube

Danışman Öğretim Üyesi

Danışmanlık Gün ve Saati

1

1

Dr. Öğr. Üyesi Berrin AKTAN

Çarşamba 8.30-10.30

2

1

Dr.Öğr. Üyesi Zehra Can KARAHAN

Çarşamba 10.30-12.30

3

1

Arş. Gör. Dr. Burak ULUSOY

Çarşamba 09.00-11.00

4

1

Öğr. Gör. Furkan ÖZDEMİR

Pazartesi 14.15-16.15

Sağlık Yönetimi Bölümü

Sınıf

Şube

Danışman Öğretim Üyesi

Danışmanlık Gün ve Saati

1. Sınıf

1

Doç. Dr. Ülkühan BİKE ESEN

Perşembe 13:15-15:15

2. Sınıf

1

Dr. Öğr. Üyesi Murat KONCA

Cuma 11:30-13:30

3. Sınıf

1

Doç. Dr. Sinan BULUT

Salı 13:15-15:15

4. Sınıf

1

Dr. Öğr. Üyesi Banuçiçek YÜCESAN

Çarşamba 11:30-13:30

Hemşirelik Bölümü

Sınıf

Şube

Danışman Öğretim Üyesi

Danışmanlık Gün ve Saati

1

1

Doç. Dr. Satı DİL

Cuma 10.00-12.00

1

2

Dr. Öğr. Üyesi Özlem BULANTEKİN DÜZALAN

Perşembe 12.00-14.00

1

3

Dr. Öğr. Üyesi Hilal ALTUNDAL DURU

Salı 11.15-13.15

2

1

Doç. Dr. İlknur GÖL

Cuma 11.30-13.30

2

2

Doç. Dr. Figen EROL URSAVAŞ

Pazartesi 13.30-15.30

2

3

Dr. Öğr. Üyesi Serap AÇIKGÖZ

Salı 15.15-17.15

3

1

Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Özge DENİZ

Cuma 15.00-17.00

3

2

Dr. Öğr. Üyesi Esra ARSLAN GÜRCÜOĞLU

Salı 12.30-14.30

4

1

Dr. Öğr. Üyesi Seher GÖNEN ŞENTÜRK

Cuma 15.00-17.00

4

2

Dr. Öğr. Üyesi Aslı TOK ÖZEN

Cuma 09.00-11.00

4

3

Dr. Öğr. Üyesi Funda ASLAN

Çarşamba 10.00-12.00

Sosyal Hizmet Bölümü

Sınıf

Şube

Danışman Öğretim Üyesi

Danışmanlık Gün ve Saati

1

1

Dr. Öğr. Üyesi Hazal SWEARINGER

Perşembe 11.00-13.00

2

1

Öğr. Gör. Elvan ULUCAN ÖZKAN

Salı 12.15-14.15

3

1

Dr. Öğr. Üyesi  Serdar AYKUT

Perşembe 15.15-17.15

4

1

Doç. Dr. Miray Sümer DODUR

Perşembe 10.15-12.15